Wynajem Limuzyny Warszawa Cena / Cennik  Wynajem busów VIP

Nasza firma MyLimo Sp. z o.o., do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Dlatego też trudno jest podać sztywny cennik wynajmu limuzyn, na podstawie którego będzie mogła być oszacowana dokładna cena usługi, ale warto się z nami skontaktować, a nasi konsultanci odpowiadający za wynajem limuzyn na terenie Warszawy i okolic, dokonają dla Państwa kalkulacji. Nasi specjaliści doradzą również Państwu, jaką limuzynę najlepiej wybrać na daną okoliczność. Dysponujemy następującymi pojazdami:

  • Mercedes E-Class W213
  • Mercedes S-Class W221
  • Mercedes S-Class W222
  • Mercedes S-Class Maybach
  • Mercedes V-Class Extra Long
  • Mercedes Sprinter
  • Mercedes Tourismo

MyLimo stawia na wysoką, jakość świadczonych usług, nasi szoferzy są zawsze eleganccy oraz posiadają wysoką kulturę osobistą. Jeżeli potrzebujesz to dochowamy pełnej dyskrecji. Zapewniamy dodatkowo bardzo atrakcyjne ceny i rabaty dla naszych stałych klientów. Dokumentem potwierdzającym naszą wysoką jakość świadczonych usług wynajmu limuzyny, jest świadectwo które otrzymaliśmy od samego Białego Domu za wsparcie które udzieliliśmy podczas wizyty Prezydenta USA w Polsce. Kolejnym dowodem może być rosnąca liczba nowych, ale i stałych klientów. Na co dzień współpracujemy z dużymi korporacjami, ale i z przedsiębiorcami którzy dopiero zaczynają swoją biznesową przygodę.

W ramach świadczenia usługi wynajmu limuzyny warszawa, stawiamy na dostarczenie prywatnego szofera, który Warszawę zna jak własną kieszeń. Taki wynajem to nie tylko transport z  jednego punktu do drugiego, lecz coś więcej. Nasi szoferzy zawiozą Was na umówione spotkanie, pokarzą uroki miasta oraz pomogą w trudnych sytuacjach.

 

Limuzyny Warszawa

Wynajem limuzyn warszawa tanio

Współczesny świat jest miejscem, gdzie każdego dnia dochodzi do wielu nieprawidłowości i oszustw związanych z działalnością gospodarczą. Usługodawcy podobnie jak politycy prześcigają się w ofertach pełnych obietnic i zapewnień, że ich usługa jest najtańsza, najkorzystniejsza i najlepsza.

Nie lada problemem jest też wynajem limuzyny. Warszawa jest miastem, gdzie ze względu na znaczną ilość firm świadczących tego typu serwis, wynajem limuzyny nie powinien przysporzyć kłopotu, ale jednak tak się zdarza. Często przedsiębiorcy zatajają wiek oraz stan techniczny oferowanych limuzyn umieszczając na swej stronie internetowej zdjęcia nowych limuzyn, a w rzeczywistości posiadają limuzyny, do których w żaden sposób nie pasuje nazwa LIMUZYNA. Warszawa to też raj dla wszelkiego rodzaju oszustów polujących na naiwnych i nieznających polskich realiów gości zagranicznych. Wybierając firmę przewozową nie należy się kierować tylko ceną, ale przede wszystkim rekomendacjami i zaufaniem jakim została obdarzona przez klientów. Już dziś zleć nam transport vip i bądź spokojny o jakość świadczonych usług.

 

Wynajem limuzyny cena

Ceny limuzyn rozpoczynają się od 150 000 złotych za podstawową wersję Mercedesa E-class, a kończą w granicach 1-go miliona za Maybach-a. Popularna w latach 60 i 70-tych limuzyna Warszawa również nie należała do najtańszych ;). Bardzo drogi jest również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a więc nie może być mowy o tani wynajem limuzyny ! Cena za usługę musi być zawsze adekwatna do wartości pojazdu oraz umiejętności szofera.