Transport VIP – Limuzyna VIP

Od początku działalności kładziemy nacisk na to, aby świadczyć TRANSPORT VIP w Warszawie na najwyższym światowym poziomie. Nasi kierowcy – szoferzy są przygotowani na prowadzenie szykownej limuzyny w obecności bardzo ważnych osób. Dlatego też w sposób szczególny zwracamy uwagę na dobór limuzyn, które zawsze spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa oraz w pełni zaspokajają potrzeby Klienta.

Podczas przewozu VIP na terenie Warszawy i okolic dostosowujemy limuzyny do specyficznych wymogów Zleceniodawców. Dysponujemy m.in. modelem limuzyny Mercedes S-Class czy Skodą Superb – ulubioną limuzyną polskich urzędników państwowych.

W MyLimo każdy zatrudniony szofer zna Warszawę jak własną kieszeń. Dbamy o to, aby kadra kierowców składała się z wysoce wyszkolonych profesjonalistów, którzy posługują się językami obcymi, są zaznajomieni z podstawami protokołu dyplomatycznego oraz zasadami savoir-vivre. To zespół pasjonatów zawodu i dobrych samochodów. W limuzynie z kierowcą doświadczonym w swoim fachu każda podróż przebiegnie wygodnie, a także bezpiecznie.

Transport VIP – sprawdź nas

Limuzyna do wynajęcia to nie tylko usługa polegająca na zwykłym transporcie z punktu A do punktu B.  Z naszej strony gwarantujemy zachowanie pełnej dyskrecji. Gwarantuje to klauzula lojalności zawarta w Umowie Partnerskiej. Dowodem tego, że warto nam zaufać, jest rosnąca liczba sukcesów zawodowych, która przekłada się na liczbę zadowolonych Klientów firmowych i indywidualnych. Współpracujemy zarówno z wielkimi korporacjami, jak i dopiero początkującymi przedsiębiorcami. Nasze limuzyny gościły na swych pokładach wielu znamienitych gości ze świata biznesu, polityki oraz kultury. Byli wśród nich między innymi Tian Guoli (Prezes Zarządu The Bank of China), Thomas A. Kennedy (Prezes i CEO firmy Raytheon – rakiety Patriots), Alistair D. Hirst (Vice-President firmy Kellogg Co.), Geno Germano (Vice-President firmy Pfizer), William C. Jackson (Vice-President firmy Johnson Controls), Shakin Stevens, Amanda Lear, Andrzej Chyra, Jan Frycz i wielu, wielu innych. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszego wynajmu limuzyn w Warszawie jest specjalne Świadectwo Uznania. Otrzymaliśmy je od Agencji Komunikacyjnej Białego Domu za udzielenie wsparcia Prezydentowi Stanów Zjednoczonych podczas jego wizyty w Polsce.

We wrześniu 2014 roku nasza firma została przyjęta w poczet członków National Limousine Association – największej organizacji na świecie skupiającej czołowych przedstawicieli usług z zakresu wypożyczalni limuzyn i transportu VIP. Warszawska branża nie ma nam równych!