Usługi concierge Warszawa

Wiele osób myli usługę concierge z odźwiernym w hotelu. Gama usług takiej osoby jest znacznie większa. Osoby te są zaufane, zaradne i zorganizowane, dlatego jesteśmy w stanie załatwić dla Ciebie dosłownie wszystko. Potrzebujesz bilety na lot do Berlina czy Londynu? Nie ma problemu. Przegapiłeś zakup biletów na spotkanie branżowe a będzie tam cała Twoja konkurencja? Poradzimy sobie i z tym.

Nasz Concierge znajdzie wyjście z prawie każdej sytuacji. Można powiedzieć jest to osoba do zadań specjalnych.

Na naszą usługę decydują się najczęściej przedsiębiorcy oraz osoby na wysokich stanowiskach kierowniczych, czyli te, które cenią sobie najbardziej swój osobisty czas. Również międzynarodowe korporacje bardzo często korzystają z takiej pomocy przy wizytach zagranicznych ważnych gości.

Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży, obsługujemy transport VIP, koncerty. Dlatego nasze usługi concierge świadczone na terenie warszawy i nie tylko. To usługa wykonywana przez nas z dokładnością o najmniejszy szczegół.

Skontaktuj się z nami i powiedz, czego wymagasz, a my postaramy się spełnić nawet najbardziej wysublimowane życzenia.

Usługi concierge – lotnicze

Nawiązaliśmy współpracę z liderem usług transportu śmigłowcowego w Polsce. Posiada on największą flotę śmigłowców Eurocopter na polskim rynku. Dzięki temu MyLimo to nie tylko limuzyny do wynajęcia. Nasza oferta stała się bogatsza o helikoptery.

Chcesz wiedzieć więcej lub dokonać rezerwacji ?  Skontaktuj się z naszym agentem.