Transfery z lotniska – Warszawa

 

Dojazd na lotnisko nie musi kojarzyć się z ciasną taksówką, do której nie możesz swobodnie zapakować swoich bagaży. Często jest ich wiele – szczególnie wtedy, kiedy wybierasz się na długą podróż lub wakacje. Dlatego proponujemy ekskluzywny przewóz VIP na atrakcyjnych warunkach – bez jakichkolwiek haczyków czy dodatkowych opłat. Tanie limuzyny naprawdę istnieją i staramy się to udowadniać każdego dnia. Ze względu na lokalizację firmy najczęściej obsługujemy wynajem limuzyny w Warszawie i okolicach.

Świadczymy usługi komfortowych odbiorów i przewozów pasażerów na lotniska, a także dworce kolejowe. Najczęściej odwiedzanymi miejscami przez naszych szoferów są m.in. Lotnisko im. F. Chopina w Warszawie, Lotnisko w Modlinie, Lotnisko Babice/Bemowo, Port Lotniczy im. W. Reymonta w Łodzi oraz Dworzec Centralny, Zachodni i Wschodni w Warszawie.

Mimo tego, że nasza główna siedziba znajduje się właśnie w Stolicy, obsługujemy również transport z dowolnego lotniska czy miejscowości położonej w naszym kraju. Dzięki rozległej sieci partnerskiej, której jesteśmy członkiem, umożliwiamy wykonanie transferu limuzynami między dowolnymi punktami.

Co więcej, granice Polski nie są dla nas żadną barierą działalności. Wybuch wulkanu Eyjafjallajökull w południowej Islandii, który miał miejsce w 2010 roku, udowodnił, jak siły natury mogą sparaliżować transport lotniczy. W tym czasie dzięki MyLimo wielu Klientów mogło wygodnie i szybko przemieścić się do innych stolic europejskich za pomocą wygodnych limuzyn czy busów VIP.

MyLimo Warszawa zaprasza do współpracy!