Limuzyna z kierowcą (szofer) – Warszawa

 

Któż z nas nie marzył o prywatnym szoferze, który będzie pomocny w dotarciu w oczekiwanym czasie do konkretnego miejsca? Wynajęcie limuzyny z kierowcą w Warszawie i okolicach nie musi pozostawać już w sferze marzeń czy nieosiągalnych celów. Zamiast zamawiania zwykłej taksówki, wybierz MyLimo!

Jedną z głównych dziedzin naszej działalności są usługi szoferskie. Do Twojej dyspozycji oddajemy szanowane i sprawdzone na rynku limuzyny marki Mercedes. Wynajem limuzyny to coś więcej niż tylko przejazd z punktu A do punktu B. Nasi doświadczeni kierowcy pomogą Ci w odnalezieniu się w obcym kraju, umówieniu spotkania czy zorganizują czas wolny po pracowitym dniu.

Usługi w stu procentach dostosowujemy do Twoich potrzeb. Dbamy o to, aby Klient dotarł na czas w wyznaczone miejsce z odpowiednim zapasem czasu. Dzięki temu, iż każdy zatrudniony szofer dobrze zna Warszawę, nie pozwalamy sobie na nawet najmniejsze błędy czy tkwienie w długich korkach.

Elegancja, solidność, najwyższa jakość. Tymi aspektami kierujemy się w codziennej pracy, która nie jest dla nas zwykłym prowadzeniem auta. Siedzenie za kierownicą limuzyny będącej synonimem luksusu to nie tylko duża odpowiedzialność, ale także wyróżnienie, któremu staramy się podołać z jak najlepszym skutkiem.

Oprócz wynajmu limuzyn oferujemy również wynajem busów (przewozy VIP) i wynajem minibusów. Wybierz liderów w branży, którzy działają w najbardziej wymagającym pod względem jazdy miastem w Polsce – Warszawie ! Codziennie zmagamy się z wieloma sytuacjami, które wymagają od szofera nie tylko szybkiej reakcji, ale wyboru jak najlepszej możliwości.

MyLimo to gwarancja udanej podróży