Transport VIP

  Od początku naszej działalności kładziemy wysoką presję na to, aby nasze usługi były na najwyższym światowym poziomie, a kierowcy byli przygotowani na prowadzenie pojazdów w obecności bardzo ważnych osób -Transport VIP.

  Więcej...

  Transfery z/na lotnisko, Dworzec kolejowy

  Ze względu na lokalizację firmy jesteśmy najbardziej zainteresowani odbiorami i przewozami naszych pasażerów na lotniska i dworce kolejowe usytuowane w Warszawie i jej okolicach.

  Więcej...

  Usługi szoferskie – wynajem limuzyny z kierowcą – Warszawa

  Jedną z głównych dziedzin naszej działalności jest świadczenie usług szoferskich. Do Twojej dyspozycji oddajemy szanowane i sprawdzone na rynku samochody marki Mercedes-Benz.

  Więcej...

  Limuzyna do ślubu i inne uroczystości

  Sprawi nam ogomną radość uczestniczenie w miłych chwilach Twego życia. Zawieziemy Cię do ślubu, na chrzest Twojego dziecka czy udział w Komunii Świętej.

  Więcej...

  Prywatne zwiedzanie i wycieczki

  Możemy Państwu zaproponować tzw. Quick Warsaw Trip czyli szybki objazd najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w Warszawie bez przewodnika.

  Więcej...

  Usługi concierge i lotnicze

  Wychodzimy z założenia, że nie ma spraw nie do załatwienia. Czasem tylko brakuje chęci, odrobinę szczęścia lub pieniędzy.

  Więcej...

  Usługi lotnicze

  Nasza firma nawiązała współpracę z liderem usług transportu śmigłowcowego w Polsce, który posiada największą flotę śmigłowców EUROCOPTER na polskim rynku. Dzięki temu nasza oferta stała się bogatsza o HELIKOPTERY.

  Więcej...