Prywatne wycieczki – Warszawa

 

Warszawa i okolice

Oferujemy tzw. Quick Warsaw Trip.  Nasz szofer szybko objedzie z Tobą najbardziej atrakcyjne turystycznie miejsca w Warszawie.  To przejażdżka limuzyną bez przewodnika.  Tę propozycję wybierają najczęściej ludzie, którzy przyjechali do Warszawy na krótko, w celach służbowych. Wynajęcie limuzyny sprawia, że nie muszą się nudzić, oczekując na samolot lub czysty pokój w hotelu. Stała cena za taką wycieczkę to 180PLN/45EU (1-4 osoby) lub 220-PLN/55-EU (5-7 osób).

Prosimy o kontakt : info@mylimo.pl

Innym rozwiązaniem jest Long Warsaw Trip – to wielogodzinne lub całodniowe zwiedzanie Warszawy i okolic. Poza limuzyną i kierowcą – szoferem będziesz miał do dyspozycji profesjonalnego przewodnika, który mówi w wybranym przez Ciebie języku.

Cena jest ustalana indywidualnie, zależy od czasu i długości trasy oraz od języka przewodnika. Kwota za usługę w języku angielskim odbiega od tej w języku chińskim

Prosimy o kontakt : info@mylimo.pl

 

Kraków i Wieliczka

Zarówno pierwsza, jak i druga opcja to całodniowe wyjazdy. Kraków to jedno z miast, które najczęściej odwiedzają zagraniczni turyści. Posiada doskonale zachowane zabytki i liczne wydarzenia kulturalne. Z naszymi limuzynami poznasz dawną stolicę Polski od najlepszej strony.

Proponujemy również zwiedzanie Auschwitz — obozu koncentracyjnego, znajdującego się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.  Kolejna opcja to dobry wybór dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wieliczka jest oddalona tylko o kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa. Unikatową w skali świata kopalnię soli odwiedza ponad milion turystów rocznie.

Cena za obie wycieczki limuzyną jest taka sama: wynosi 1350-PLN/340-EU (1-4 osoby) lub 1800-PLN/450-EU (5-7 osób). Możemy również udać się do wszystkich trzech miejsc, ale wtedy będziemy potrzebować noclegu i koszty nieco się zmienią.

Prosimy o kontakt : info@mylimo.pl

Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Policentryczny ośrodek metropolitalny, obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Gdynię i Sopot. Stanowi także śródmiejski obszar aglomeracji gdańskiej zwanej też trójmiejską. Położony w północnej Polsce, nad Morzem Bałtyckim.

Gdańsk to miasto o ponad tysiącletniej historii, którego tożsamość na przestrzeni wieków kształtowała się pod wpływem różnych kultur. Był również miastem królewskim i hanzeatyckim, posiadał prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla, a w XVI w był najbogatszym w Polsce. Miasto było też ważnym ośrodkiem kulturalnym. Gdańsk uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początku upadku komunizmu w Europie Środkowej. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych.

Sopot jest kurortem nadmorskim, miastem uzdrowiskowym, po II wojnie światowej znanym z organizowanych tam od 1961 w Operze Leśnej konkursów piosenki Sopot Festival. Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji.

Gdynia jest jednym z młodszych polskich miast. Prawa miejskie uzyskała 10 lutego 1926 roku. Impulsem do rozwoju miasta była budowa portu, który powstał w celu zapewnienia Polsce dostępu do morskich szlaków i bazy marynarki wojennej wobec niepewnej sytuacji w Wolnym Mieście Gdańsku. Szybki napływ ludności i dynamiczny rozwój portu sprawiły, że w ciągu kilkunastu lat po nadaniu praw miejskich Gdynia ze wsi rybackiej przekształciła się w miasto zamieszkane przez 127 tys. osób (1939).

Wynajem limuzyny cena na wycieczkę to 1350-PLN/340-EU (1-4 osoby) lub 1800-PLN/450-EU (5-7 osób).

Prosimy o kontakt : info@mylimo.pl

 

Szlakiem Żydów Polskich

Historia Żydów w Polsce jest bardzo długa i barwna. Z naszą wypożyczalnią limuzyn możesz ją bliżej poznać. Proponujemy wędrówkę po miejscach związanych z ich kulturą. Możesz odwiedzić bliskie im miasta, takie jak: Warszawa, Lublin albo Kraków. Proponujemy również poznanie miejsc, które przypominają ich tragiczną historię: Treblinka, Majdanek, Sobibór albo Auschwitz. Wszystko zależy od Ciebie. Ty decydujesz, dokąd się udamy. Ustalamy indywidualne ceny. Wszystko jest uzależnione od długości i czasu wycieczki, przewodników oraz miejsc noclegowych. Skontaktuj się z nami, określ budżet i zaproponuj miejsca, które chcesz zobaczyć, a my znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Prosimy o kontakt : info@mylimo.pl

 

Warsaw by night

Przedstawiamy ofertę dla facetów, którzy po ciężkiej pracy uwielbiają się odprężyć w nocnym klubie. Nasza limuzyna zawiezie Cię szlakiem całonocnych imprez w Warszawie, wspaniałych dziewczyn i dobrych klubów go-go. Nocne życie Warszawy w pełni odzwierciedla charakter tego energetycznego, żywego i ruchliwego miasta. Cena za wynajęcie limuzyny na noc jest stała i wynosi 100-PLN/25-EU za każdą rozpoczętą godzinę jazdy.

Prosimy o kontakt : info@mylimo.pl