Limuzyna do ślubu – Warszawa

Ślub to bardzo wyjątkowa chwila w życiu każdej osoby, dlatego dbając o każdy element uroczystości proponujemy państwu wynajem limuzyny do ślubu na terenie warszawy oraz okolic. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wspaniałe i ekskluzywne samochody jak Mercedes Maybach. Flota, którą posiadamy zapewni najwyższy standard oraz komfort podróż.

Za każdym razem do naszych klientów podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły związane z przystrojeniem limuzyny. Limuzyna wzbudzi zachwyt Twoich gości weselnych, a elegancki i kulturalny szofer będzie z pewnością dobrym towarzyszem podróży. Ze względu na wiele czynników nie podajemy ceny gdyż jest ona zawsze indywidualna, ale możemy zapewnić Państwa, że jesteśmy bardzo konkurencyjni.

Samochód do ślubu

Jeżeli macie państwo ustaloną już datę ślubu oraz znana jest przynajmniej miejscowość, w której uroczystość będzie się odbywać, warto poczynić pierwsze ustalenia z naszą firmą odnośnie wynajmu auta do ślubu. Do naszej usługi zawsze otrzymujecie państwo szofera, który doda jeszcze smaczku naszej imprezie weselnej. Nasze samochody posiadają bardzo duże przyśpieszenie, dlatego liczy się dla nas bezpieczeństwo.

Pomysłów na to żeby przejazd był bardzo efektowny jest bardzo dużo. Warto jednak zwrócić uwagę, że większość ślubów odbywa się w nowoczesnym stylu, dlatego też warto dobrać takie samochody do ślubu jak Mercedes S-Klasa czy E-Klasa. Są to samochody, które budzą duże zaufanie i są bardzo ładne.

Jak wiadomo samochód do ślubu jest bardzo ważny, więc często spotykamy się z Parami młodymi, które chcą dosyć nietypowo ustroić samochód, przyczepiając do rury wydechowej puszki. Inne pary wybierają minimalizm, czyli lekka dekoracja klamek, tablica rejestracyjna z imionami. Taka tablica na samochodzie ślubnym może być różna “Para Młoda”, “Nowożeńcy”, “Just Married”. Tak naprawdę zależy to od pomysłowości młodych.

Dekoracja – Samochodu do ślubu

Możliwości dekoracji limuzyny do ślubu jest bardzo dużo. Na początek należy określić, jakiego stylu oczekujemy po dekoracji, czy coś bardziej nowoczesnego a może coś nieszablonowego?

Bukiet z żywych kwiatów: świeża kompozycja kwiatowa, idealnie nadaje się na do przystrojenia. Lecz taki zabieg dekoracji należy zostawić na ostatni moment. Bukiet kwiatów należy skomponować na gąbce florystycznej z odpowiedniej wielkości przyssawką. Należy dodatkowo pamiętać o odpowiednim nasączeniu gąbki wodą, dzięki temu kwiaty pozostaną świeże na dłużej.

Balony: jest to dobrze znany nam element dekoracyjny, należy je mocować na dachu żeby nie ograniczać widoczności kierowcy.

Magnesy dekoracyjne: jest to propozycja dla Par Młodych, które chcą przystroić samochód do ślubu w sposób niestandardowy. Na takich magnesach mogą się znaleźć zdjęcia, napisy, oferta drukarni jest bardzo szeroka, więc warto się tam wybrać i znaleźć coś dla siebie! Dużą zaletą takich magnesów do limuzyn ślubnych jest to, że nie niszczą one lakieru.

Jako element dekoracyjny możemy również użyć: Tablic rejestracyjnych, puszek, sztucznych stroików dekoracyjnych oraz wielu wielu innych rzeczy. Nasza firma MyLimo otwarta jest na nieszablonowe rozwiązania. Wynajem limuzyn ślubnych – zadzwoń już dziś i ustal z nami dogodny dla Ciebie termin.