Wynajem Limuzyny Warszawa

Wynajem limuzyn, busów oraz minibusów z kierowcą.

    Za serwis Wynajem Limuzyny Warszawa  odpowiedzialna jest spółka myLIMO , która jest w pełni legalną, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy firmą, świadczącą usługi WYNAJEM LIMUZYN Z KIEROWCĄ na podstawie licencji wydanej przez Prezydenta m. st. Warszawy (zobacz licencję).

Zapoczątkowana w 2007 roku przez Macieja Skierkowskiego działalność, pierwotnie pod nazwą Limuzyny Warszawa, świadczy najwyższej jakości usługi szoferskie samochodami klasy premium oraz lux, za których sterami zasiadają tylko wykwalifikowani, doświadczeni i nietuzinkowi szoferzy. To nie lata 60-te ubiegłego wieku i limuzyna Warszawa nie jest już królową stołecznych ulic, więc limuzyny na wynajem, które posiadamy w ofercie to nowoczesne, niezawodne i komfortowe limuzyny – głównie szeroko znanej i szanowanej na całym świecie marki Mercedes-Benz, której flagowa limuzyna Mercedes S-Class jest najczęściej wykorzystywana jako przewozy VIP.

Oferta VIP Limousine Service Warsaw adresowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorstw, korporacji, placówek dyplomatycznych oraz instytucji rządowych, które cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i dyskrecję. I to własnie na zachowaniu w tajemnicy wszelkich poufnych informacji uzyskanych w związku z wykonywaną usługą opiera się polityka firmy. Klauzula lojalności zawarta jest w umowie partnerskiej, a Spółka prawnie odpowiada za niedostosowanie się do jej warunków.

W ostatnim czasie poczyniliśmy wiele, aby oferowane usługi transportowe pozbawić wad i dać Klientowi pełną gwarancję, że jeżeli za Jego niezadowolenie odpowiedzialna jest nasza wypożyczalnia limuzyn, to zwrócimy pieniądze. Wszystko to czynimy z myślą, że już wkrótce staniemy się liderem branży limuzyn w Warszawie.

Jesteśmy pierwszą firmą transportową w historii Lotniska im. F. Chopina, która posiada swoje własne stanowisko na Terminalu (miejsce nr 34 z tablicą informacyjną: myLimo Ltd, VIP Limousine Service; vis-a-vis restauracji McCafé w nowej części lotniska – EXIT 1).

Z serwisu  Wynajem limuzyny Warszawa, oferowanego przez myLimo skorzystało już wiele znamienitych firm – światowych liderów w swoich branżach oraz tych, co dopiero pretendują do miana gwiazdy biznesu. Na pokładach naszych limuzyn gościli ministrowie, prezesi wielkich korporacji, oligarchowie, dyrektorzy banków, politycy oraz przedstawiciele świata szołbiznesu.

Wynajem limuzyny Warszawa - Certyfikat / Biały dom USA

ŚWIADECTWO UZNANIA – BIAŁY DOM / USA

Nasz transport VIP został doceniony przez administrację Białego Domu, o czym mówi Świadectwo Uznania, jakie otrzymaliśmy z rąk pracowników Agencji Komunikacyjnej Białego Domu za wsparcie udzielone Prezydentowi Stanów Zjednoczonych w trakcie Jego wizyty w Polsce.  Nasze limuzyny zapewniały transport VIP-om oraz agentom Secret Service.

 

Wynajem limuzyny Warszawa - certyfikat NLA

NATIONAL LIMOUSINE ASSOCIATION – certyfikat członkostwa

Od września 2014 roku jesteśmy dumnym członkiem National Limousine Association – organizacji skupiającej w swych szeregach sprawdzone i najlepsze światowe firmy, które mają w swej ofercie limuzyny na wynajem.

Nasza firma to nie tylko zwykły wynajem limuzyn, a następnie transport z punktu A do punktu B. Chcemy zapewnić naszym klientom pełną dyskrecję oraz najwyższy poziom świadczenia usług. Taka gwarancja zawarta jest na podstawie wcześniej podpisanej umowy. Jak można zobaczyć na naszej stronie internetowej, liczba zadowolonych klientów z naszych usług jest bardzo duża i stale się powiększa. Wynajmując limuzynę od nas warto wiedzieć że jeździli nimi najwięksi tego świata: Prezesi i Prezydenci państw. Nasi szoferzy zatrudnieni w MyLimo znają Warszawę jak swoją własną kieszeń. Ponieważ dbamy by każdy z naszych pracowników był wysoce wyszkolony w świadczeniu usług na najwyższym poziomie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!